| Tramvai a întrebat:

Hey, imi place de un baiat cam de cava timp, dar nu mi-am facut curaj sa vb cu el! El e mai diferit.Toate fetele care stiu imi spun sa ma bag inseama cu el, dar mi-e rusine. Help

3 răspunsuri:
| PotHed a răspuns:

De ce sa iti fie rusine nu faci ceva gresit. Toti suntem diferiti alfel viata ar fi plictisitoare. Go for it you won't die.

| EgoFiet a răspuns:

De ce sa-ti fie rusine? Mai bine spune-i ceea ce simti :* Succes

| Tramvai explică (pentru EgoFiet):

O sa ma duc la el si o sa-i spun : Buna, te plac laughing Sti nu-i gasesc facebook-ul ca sa pot incepe o conversatie laughing