| buubuu a întrebat:

Hey.imi place de un baiat cu 2 ani mai mare.sta in acelasi cartier cu mine, dar e la o alta scoala. vorbim mai mult pe mess decat "face2face". iar afara el e curios si intreaba multe chestii si pot spune ca se holbeaza deadreptu la mine.se uita asa adanc:Xel e foarte popular.credeti ca asta ma va impiedica sa ajung la el?
acum. odata cu zapada.il tot intreb daca iese afara si asa.afara cand ma vede.ma bulgareste:X
credeti ca lui i place de mine? din comportamentu pe care il are? fundita:*:*:*:

3 răspunsuri:
| SomeBody12425356 a răspuns:

Pai multi spun ca baietii daca plac o fata o tachineaza dar baietii fac asta si in mod normal.
Nu are nimic daca e popular sfatul meu e sa intrebi pe mess ca sa nuevite un raspuns

| Adrian_8815 a răspuns:

Cu siguranta te place. Evita sa vorbesti foarte mult pe messenger pentru ca astfel veti epuiza subiecte care sunt mai placute cand sunt dezbatute fata in fata. Trebuie sa fii foarte atenta, tu deja ai facut primul pas, acum trebuie sa-l lasi pe el sa-l faca pe urmatorul. Daca insisti prea mult in ochii lui vei fi disperata si nu va avea nici un motiv sa "lupte" pentru tine pentru ca va sti ca te poate avea oricand doreste. Ca o concluzie... Lasa-l pe el sa te invite undeva.

| ics0ics a răspuns:

Din cate spui tu, ii place si apoi sunt 3 posibilitati:
1)e timid, si nu poate face mai multlaughing
2)atata pricepe si el
3)poate nu e hotarat