| buubuu a întrebat:

Hey.imi place de un baiat cu 2 ani mai mare.sta in acelasi cartier cu mine, dar e la o alta scoala. vorbim mai mult pe mess decat "face2face". iar afara el e curios si intreaba multe chestii si pot spune ca se holbeaza deadreptu la mine.se uita asa adanc:Xel e foarte popular.credeti ca asta ma va impiedica sa ajung la el?
acum. odata cu zapada.il tot intreb daca iese afara si asa.afara cand ma vede.ma bulgareste:X
credeti ca lui i place de mine? din comportamentu pe care il are? faza e ca el tot zice ca vrajeste la fete si asa. dar nu cred ca e adevarat...cum sa-l conving sa iasa afara? credeti ca si-a dat seama ca`l plac?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei bubulove struck! Cred ca te place si inca MULT.Atunci cand un baiat cicaleste o fata, se uita la ea saracu' cere atentie din partea ta.Probabil ii e rusine sa iasa afara numai cu tine.Asa ca spune-i ca poate venii si cu cativa prieteni.Asa va fi mai usor pentru aman2.Multa Bafta!^^love struck