| Diana_8956 a întrebat:

Hey...Imi place de un baiat cu care am vorbit pe mess si am realizat ca face in aceeasi scoala cu mine sh apoi am vorbit la scoala insa el e a11a eu a7a faza e ca eu am trimis mass pe mess ceva de genu cine ma iubeste sa dea buzlaughing stiu e ridicol lipsa de ocupatie dar el mi-a dat sau ce vrei de la mine el a zis ca o imbratisare, luni mi-a promis ca ma ajuta sa inteleg niste probleme la Chimie si vom sta ceva timp in plus la scoala. Cum sa procedez sa vad daca si el ma >place?:

1 răspuns:
| UbexFlo a răspuns:

O data ce a ales sa stea cu tine la scoala cred ca te place dar el vrea altceva, e mult mai mare ca tine si.asa sunt baietii.trebuie sa te gandesti exact ce vrei pentru ca nu e usor.Adica nah, nu stiu cum sa-ti explic dar trebuie sa fii atenta ce vrea de la tine