| DennySa00 a întrebat:

Hey...imi place de un baiat Daniel are 17 ani si eu am 14, vorbesc cu el nu ne-am certat niciodata suntem amici, nu are prietena si as vrea sa il intreb daca vrea sa fie cu mine dar as vrea sa faca el primul pas. Vreau cat mai multe sfaturi cum sa ma port cand ma intalnesc cu el si cum sa fac sa isi dea seama ca imi place de el dar sa nu fie prea evident. funda:X

2 răspunsuri:
| andreeapop14 a răspuns:

Dupa parerea mea ar fi bine sa lasi totul in seama norocului.Si in plus daca el te place atunci o sa te intrebe el. Daca nu te intreaba inseamna ca te crede prea mica sau poate nu te place. Daca L-ai fi intrebat tu poate ar incepea sa-ti rada in fata si sa-si bata joc de tine cum ca ai fi prea mica sau altele si dupa s-ar fi dus la prieteni lui sa le spuna si in felul asta te-ai simti prost. Daca te place atunci o sa te intrebe. FUNDA?

| red15girl a răspuns:

Poara-te cat mai dragut cu el. daca stii ce ii place sa bea, sa manance, ce muzica asculta daruistei cei place. daca intreaba de ce faci asa spune-i,, imh, doar asa din prietenie'' si totul va degurge normal. big grin sper ca ti-am fost de ajutor big grin