| 1234567890_7534 a întrebat:

Hey imi place de un baiat... el a aflat ca il plac...
Dar astepta sa-i spun eu daca vrea sa fie cu mine
Mereu ne ciondaneamlaughing...ma lua in brate vb p mess...la tel ore in sir
Dar de la un timp nu ma mai baga in seama e ironic cu mine...umbla cu alte fete...si imi face in ciudaa
Nhus ce sa fac cum sa fie din nou ca inainte...
Please help meee!

Răspuns Câştigător
| asdgfhresry a răspuns:

Fi atenta! Si eu am fost la fel! Dar miercurea trecuta i-am spus baiatului ca il plac, iar el mi-a dat raspunsul vineri seara. pana mi-a dat raspunsul, eu m-am temut de ce va spune. Dar uite ca a vrut sa fie cu mine, iar acum vrem sa stam impreuna in fiecare zi, dar cu cat stai mai putin cu atat mai bine whistling
Sincer, mai bine ii spui ceva de genul: Auzi, vreau sa iti spun ceva, dar oricare ar fi raspunsul tau, vom ramane meereu prieteni. Si ii spui ca il placi. Eu cred sigur ca te place, ca asa s-a intamplat si la mine ca nu mai voia sa stea pe langa mine si se ducea in spatele la alta angry dar uite ca acum... big grin

5 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Te preseaza acum.winking Cel mai bine ar fi sa-i spui ca-l placi si ca vrei o relatie cu el, o sa vezi ca o sa fie ca inainte. love struck love struck love struck. Trebuie doar sa faci pasul asta! [daca intr-adevar tii la el. ]

| freehugs a răspuns:

Motivul? Plictiseala...cand se plictisesc baietii isi schimba comportamentul ceea ce corespunde cu descrierea luitonguetongue
Eu zic sa il lasi in pace, nu il mai baga in seama fii indiferenta si asa o sa vina el la tine sahappy

| Kidd a răspuns:

Spune. i ca vrei sa aveti o relatie serioasa. si daca si el intr-adevar te place va accepta. Succesuriwinking laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" Umbla cu altele " deoarece stie ca il placi laughing).
Fa si tu ce face si el...

| littlegraycat a răspuns:

Pai, parerea mea este ca daca si lui chiar ii placea de tine nu astepta pana sa ii zpui tu, ci te intreba el, si daca nu avea curaj ca sa te intrebe el, probabil ca s-a saturat sa te astepte, crezand ca l-ai uita. Vb cu el si spune-i ca il credeai alftel si ca tu ink mai tii la el, ...sau trimitei un mesaj pe tel sau mess, de genul "am nevoie de tine"