| anonim_4396 a întrebat:

Hey, imi place de un baiat... Nu vreau sa par disperata si nu stiu ce sa fac si cum sa vorbesc cu el. Niste sfaturi? >:. Multsu`! Fundaa happy

Răspuns Câştigător
| Papusha_2398 a răspuns:

Pooi... trebuie sa te comporti absolut normal cu el. cand il vezi sa nu sari in sus de bucurie si etc. o sa se simta prost si sufocat laughing. + ca e de mare folos sa nu-l intrebi de mai mult de 2 ori daca vrea sa fie cu tine. MAXIM. nu-l enerva cu anumite chestii si daca vezi ca e nervos ori stai departe de el ori incerci sa-l calmezi. depinde de firea lui. si incearca sa te apropii de el sa va imprieteniti. e usor sa transformi prietenia in iubire. poate prea usor