| aleeDeea a întrebat:

Hey! Imi place de un baiat si cred ca si lui ii place de me, acum nu stiu sigur daca ii place de me.as dori sa fac eu primul pas dar discred.cum credeti ca as putea sa o fac in asa fel incat sa nu dau gres undeva si sa stric totul. mi frica sa fac pasul asta deoarece am mai dat gres si nu mai vreau. apropo nu vreau texte din alea luate din desene: "machiazate mai mult"...sau "imbracate nu stiu cum, sa ti se vada cat ma mult curu.", nu! HELP! MEEEEEEE. apropo nu is urata! nu ca ma laud, dar mi s-a spus ca is ok, de ff multe ori, si multi "alearga dupa me"

2 răspunsuri:
| FuckinShit a răspuns:

Ar fi mai bine daca baiatul ar face primul pas.mentine o convorbire cu el, dupa care he sa se hotarasca la acest first stephappy

| stanciucristian a răspuns:

Sfatu meu daca vezi ca nu te intreaba nu te place asta e clar dar e treaba ta ce faci!