| cutie_9629 a întrebat:

Hey! Imi place foarte mult de un baiat... Ne-am cunoscut saptamana trecuta si de atunci numai la asta ma gandesc. Ieri l-am vazut din nou si el m-a salutat, apoi a vorbit cu prietena mea care l-a intrebat ce crede despre mine si el a spus ca sunt draguta, ca ar vrea sa fie cu mine, doar ca e cu altcineva acum ( fiindca cineva l-a amenintat ca dac nu va fi cu acel cineva ii va face ceva rau ). Eu nu vreau sa ma bag prea tare in problema asta cu amenintarile, dar nici nu stiu ce sa fac. Ma ajutati va rog?

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Exista politie care ii pune la punct pe acesti zmei care cred ca pot ameninta pe oricine vor ei si apoi sa va vedeti de ale voastre