| DeeaEuu a întrebat:

Hey laughing Imi poate spune cineva cum o pot convinge pe cea ma buna prietena a mea ca iubitasu se intalneste cu o alta prietena de-a noastra. va rog...dau finditza!kiss tongue

Răspuns Câştigător
| LicuriciPlici a răspuns:

Hmm...poti de exemplu chiar daca este nebunesc si nu e frumos sa il urmaresti pe iubitasu ori sa ii faci poza ori sa o duci sa vada cu ochii ei, sau poti de exemplu sa afli unde se intalneste cu acea fată si sa treceti si voi "accidental" pe acololaughing

1 răspuns:
| YeyethisShitLookLikeAToupee a răspuns:

Penibil frate laughing Sincer asta o spun din inima : Ce dracu' ai tu cu "iubitasu" lu' aia? Lasa-i naibii in pace. E viata lor, poate ai avea si tu nevoie de una :-'