| ionut17mihai a întrebat:

Hey imi puteti da niste replici pentru ca niste baieti mai mari isi bat joc de mine si vreau sa le intorc replica dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Marius_Doru_1989 a răspuns:

Cea mai buna replica ar fi sa le vorbesti frumos sau ironic, asta va ridica sansele ca ei sa te indrageasca, daca le vorbesti urat sau le dai replici seci s-ar putea sa fie si mai rau decat este acum....in concluzie : incerca sa le vorbesti frumos, sa dai raspunsuri frumoase si ironice sau daca nu ai cuvvinte un simplu zambet si mergi mai departe... bafta

2 răspunsuri:
| AndradaRoxana9 a răspuns:

Buna!
Nu îți trebuie vreo '' replica '' tare ca acei băieți sa nu își mai bata joc de tine.Pur și simplu, nu trebuie sa ii bagi în seama! Știu ca este destul de greu, dar este cea mai eficienta metoda. Daca acei băieți vor vedea ca nu te mai afectează cuvintele lor, atunci te vor lasa în pace.
Sper ca ți-am fost de ajutor.
Pa, pa!

| ionut17mihai explică (pentru AndradaRoxana9):

.Multumesc ai fost de ajutor.