| corazonerida a întrebat:

HEY, imi puteti da si mie niste porecle de la andreea sau alina, sau nu neaparat de la ela niste porecle dragute. fundita:*

5 răspunsuri:
| Maximca a răspuns:

Reycer, Byowolf,

| Maximca a răspuns:

Reycer, Byowolf

| CatelusaFlaffy a răspuns:

Pisicuta, deea, Ely, Poxy, Moxy,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreea: Dede,Deea,Deutza,Didi,Dydyshor,Andreutsa,AndOtsza,Adutsza,Andrusk,Andra,Andru,Andrutzza,Deda, Dody
Alina:Aly,Ale,Ina,Alynutsa,Alyshor,Ela,Lyna
Altele:Bobocel,Prichinduta,Bibi,Bulinuta,Albinuta,Iepuras,Pinki,Kiddu,Buburuza,Albastrik,Blondutsa,Bruneta,Pisy,Moxy,Tzutzy,Zambilici, Nebunathyka, InGeRr3b3lL,Pufosenie,Ursuletz,Zozole,Zuzu,Yoyo,Buny,Zozo,Veve,Robotzica,Caprioara,Floricica,Papusika...Succes!love struck fundita?batting eyelashes

| Loca a răspuns:

Cateva porecle:
Piscotel,
Nasturel,
Biscuitel,
Andree,
Al+binuta de la alina,
Alinutza,
Andreeiusca,
Pisicuta,
Covrigel...