| NickyDawn a întrebat:

Hey happy.
Imi puteti recomanda niste carti infioratoare? Nu vreau sa fie de groaza. De exemplu, mi-au placut Jurnalele Vampirilor si mi se par niste carti putin infricosatoare. Daca stiti ceva de genul, lasati raspuns, va rog big grin.
Fundita happy.

Răspuns Câştigător
| CarlaAnneMihaela a răspuns:

Heheh, şi eu citesc cărţi de genul. De fapt, le ador happy îţi recomand Academia Vampirilor, este genială. Încearcă şi cărţile Twillight, Forţele răului abosolut, Sange Albastru, vampiri din morganville, nu plânge sub clar de lună happy sunt geniale, te asigur.

3 răspunsuri:
| maria_7379 a răspuns:

Citeste colectia de 3 carti de la LEGENDEER. Sunt super tari. Eu am mai citit si copii lampii fermecate insa acum depinde de tine.