| Other a întrebat:

Hey`! Imi puteti spune sh mie cum sa fac sa nu` imi mai apara atunci cand` deschid Wordu`... cand` vreau sa scriu " This modification is not allowed because the selection is locked. "?;; )`. Dau funDa` >; d< [ Scuzati categoria ].

1 răspuns:
| AllenS a răspuns:

Dai click dreapta pe fisier, proprietati si debifezi casuta la care scrie "Read-only". Presupun ca asta va rezolva problema. Si, te rog, scrie coerent. Nu te oblig sa pui "â" si altele, dar macar scrie in romana.