| MyChemicalRomance a întrebat:

Hey, in 2 saptamani voi avea banchetu si nu stiu cam ce muzica sa punem..ma puteti ajuta cu un playlist? orice melodiie ce ar merge si pe care am si putea dansa.Multumesc mult, funda :*

1 răspuns:
| KarinuTzaa a răspuns:

Matteo-Push it, Sore-Different, Connect-R-Vara nu dorm, Pitbull-International Love, El Meneaito, Michel Telo-Ai Se Eu Tu Pego, Tom Boxer-Deep In Love, Don Omar-Danza Kuduro, Alexandra Stan-Mr Saxobeat, Lucky Man Project-Pumpin, Don Omar-Taboo, Sean Paul-Got To Love You...