| Patry908 a întrebat:

Hey! In legatura cu inceputul scolii, sunt destul de nedumerita. Cand incepem, in 1 septembrie sau in 10 septembrie?

9 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Buna seara!
Pe 10 septembrie!
Noapte linistita si racoroasa!

| wforweirdo a răspuns:

10 septembrie. Eu nu am auzit nimic, cum că şcoala ar începe în data de 1.

| Patry908 explică (pentru wforweirdo):

Da, pai cam asa era vorba ca incepem in 1. Practic, vacanta ne-ar fi fost scurtata cu 3 saptamani. O saptamana adaugata la vacanta de iarna, una la cea de primavara, si cea de-a treia era de fapt saptamana "scoala altfel", care dupa parerea mea e inutila.

| wforweirdo a răspuns (pentru Patry908):

Păi da, dar anul ăsta şcoala s-a terminat cu o săptămână mai târziu, nu? Mă rog, diriga a zis că în 10 începe şcoala, şi şi ăştia de mai sus spun la fel.

| Stella17 a răspuns:

Deci primul lucru nu sunteti la zi cu stirile. Doi scoala incepe pe 17 cautati si voi pe net. Trei a zis asta pe 2 sept pe toate posturile de stiri.

Pa, pa

| Stella17 a răspuns:

Uitati o dovada ca scoala incepe pe 17 si ca nu mint ...23516.html

| sweettkarina97 a răspuns:

Incepem pe 10 septembrie
totusi cam devreme dar ce sa facem

| Froyo a răspuns:

In 10 septembrie incepem big grin

| dra1 a răspuns:

Pe 10 Septembrie.