| Roxana223 a întrebat:

Hey!
In urma cu un an și ceva m-am indragostit de un baiat. Între noi s-a creat o chimie foarte frumoasa, iar la un moment dat cand eram cu niste prieteni pe afara si a zis in gluma ca ma place...trecand peste asta, intr-o seara cand am iesit cu prietenii nostri, mi-a zis ca sa raman doar eu cu el, dar din cauza timiditatii l-am refuzat.
Acum il mai surprind ca se uita la mine si il vad ce se uita uneori si cu coada ochiului la mine...
Acum nu stiu ce sentimente are, dar am vazut ca le da ador la mai multe fete, ba chiar in urma cu o luna a reactionat la o postare de-ale mele tot cu ador si cred ca a facut lucrul acesta pentru ca ii ignoram postarile.
Cum stiu daca acum ma mai place? Daca ma placea nu trebuia sa imi scrie ca sa iesim?
Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Poate se gândește ca o sa refuzi sa ieșiți. Fa tu primul pas.

1 răspuns:
| ancaval a răspuns:

Trebuia să facă primul pas, dacă vroia ceva.