| ஐFataCuIntrebariஐ a întrebat:

Hey! Intrebare pentru fete. Unde va tineti voi absorbantele sau tampoanele la scoala. Adica in ghiozdan sau altundeva? Vreau sa stiu pentru ca la noi in clasa daca cineva gaseste asa ceva intr-un ghiozdan iese urat rau de tot. Si saraca fata ramane traumatizata happy Astept raspunsuriwinking

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ce daca le gasesti, la magazin stau cu miile pe rafturi

| Vans a răspuns:

Şi mie mi-o căutat unu în ghiozdan şi-o văzut vreo 2.Era de o fericire ce nu ţi-o pot explica.Genu' de om care merită o flegmă şi un papuc în cap după ce ai călcat în rahat
Nu înţeleg ce au băieţii ăştia, nu vreau să ştiu cum se descurcă cu o femeie.

Tu bagăţi-le în ghiozdan. Dacă ţi le găseşte dă-i un pumn în moacă pentru că nu are dreptu' să îţi caute prin lucruri.

| GeooGeorgianaBotea1996 a răspuns:

Poţi să le ţi la tine în buzunar sau intr-un buzunar din ghiozdan

Răspuns utilizator avertizat
| alina是最热 a răspuns:

Eu am o cutiuta si ma rog la noi nu se prea umbla in ghiozdanele altuia dar poti sa iei un ghiozdan unde sa ai un buzunar secret si sa le pui acolo

| murasakineko a răspuns:

Poti sa le ascunzi in mapa\carte intr-un plic sau sa le tii in buzunar dar doar daca ai buzunare adanci happy