| galagie a întrebat:

Hey! Joaca cineva stardoll de aici? Vreau sa devin starblogger la stardoll si nu stiu ce sa fac. Daca vreti sa ma vedeti pe stardoll ma cheama anazahavali si sunt nivelul 20 si am o multime de haine.Cine ma ajuta primeste funda si cadou fain pe stardoll.:3

Răspuns Câştigător
| codrinaioana a răspuns:

Eu joc. ca sa devii starblogger, trebuie sa fii in primul rand super star, in al 2lea rand sa duci multe linkuri de la un blog de pe net catre stardoll. numele meu pe stardoll e codrinaioana (lvl 17). fundoi si cadouas?happy