| Piink a întrebat:

Hey! La sfarsitul anului vreau sa dansam eu si 4-5 prietene, dar nu stiu pe ce melodie si cee pasi de dans? Puteti sa ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| Danny a răspuns:

Pentru melodie puteti sa faceti un mix de 3 minute/4 minute cu fragmente din alte melodii/. Cat despre pasii de dans, sa fie cel mult 8 miscari repetitive, si sa mergeti foarte mult pe 8 miscari. Cam ca la sport. Misti un picior, unu, o mana, doi, o saritura, trei si tot asa. Asta ca sa tineti ritmul. Dupa aia inventati miscari, sau uitati-va la clipuri pe youtube, si luati de acolo pasi de dans, adaugati de la voi, si incet incet va faceti o coregrafie happy

Bafta!

1 răspuns:
| emokid_1733 a răspuns:

O melodie misto pe care sa dansati e can't touch this. pasii vii faceti voi dupa melodie. cred ca am fost de ajutorbig grin