| DeathBat6661 a întrebat:

Hey loooomehappy

Am si eu o intrebare.

E adevarat ca la o anumita varsta ti se modifica voceaconfused
Daca da, la ce varsta la fete?

Multumesc multkiss

Funda+Votwinking

4 răspunsuri:
| MoRtY a răspuns:

Da este adevarat la fete se subtiaza vocea.Depinde de organism. dar incepe in jur de 16 ani. Oricum nu chiar subtire.sa te zgarie pe creieri, vocea ta devine mai feminina, mai frumoasa(zic eu). pa-pa>big grin

| Loka a răspuns:

Da eu stiu ca la baieti pe la 14-15-16 si la fete in jur de 18

| denver a răspuns:

La fete nu prea se modifica vocea la baieti se modifica in jur de 13-4 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este adevarat ca ti se modifica vocea dar cu timpul...adica treptat.la o varsta anume? 16 17?