| iDizzySmile a întrebat:

Hey lume`.
"As dori sa"..mereu formula de inceput hai sa o schimbam..."imi puteti spune"..nu nici asta, acum zambeschappy. da` vreau sa stiu unde pot gasi informatii despre cum sa imi fac un site. vreau sa fac un site despre... oamenihappy pentru a putea sfatui si a primi sfaturi despre problemele din viata de zi cu zii gen:relatii, sentimente sau pur si simplu frica de integrarehappydeci ma bazez pe ajutorul vostru pentru a putea deschide o lume a exprimarii;]cel mai ajutator raspuns va fi castigatorul;]

Răspuns Câştigător
| κλάους a răspuns:

Htt://ucoz.com si http://wordpress.com sunt foarte bune. Pe primul poti sa-ti creezi un site cu de toate (album photo, forum, blog, etc) iar pe al doilea doar blog (sa postezi pe el, si sa primesti comentarii, ceva gen TPU, doar ca doar tu postezi, iar ceilalti iti lasa comentarii).

1 răspuns:
| HappyYoyo a răspuns:

Folosește blogspotu sau wordpressu. eu m-am familiarizat cu blogspotu, dar alege în funcție de ce preferi și tu. se folosește foarte usor și ți se explică pas cu pas ce ai de făcut!happy