| Mihaela_7488 a întrebat:

Hey lume wave As vrea si eu niste statusuri de mandrie ...adica pentru cei care se mandresc cu ei insasi si fara site-uri big grin cele mai misto au FUNDA!happy

2 răspunsuri:
| HappySadness a răspuns:

De ce nu cauti direct pe google? Astepti sa ti se dea totul mura-n gura? Nu v-ati saturat sa puneti atatea intrebari de toata jena?

| Céline7 a răspuns:

Razbunarea-arma prostului
Ai O vrajeala proasta winking si` e paCat` oh go on nu sunt` genu de fata :p care se arunca in bratSele oriCarui` baiat winking

Face` totu` in secrett` batting eyelashes Ca un sOi` de divaa` ;x dar na`i putea s`o vezi dintr`o alta perspectiva ` [-x stie` ce vrEa`smug si ce vrea` obtsine nu ceree` >J nu-i sta`n firee love struck

Pentru ` tot ce`a mintsit l`am iertat deja oh go on dacaa`m suferitt` K a fost bine si asa` puppy dog eyes insa na`m sa ma prefacC` ca lumea se termina asa` batting eyelashes

Priveste`o batting eyelashes …nu mai e copila p care` tu o stiai oh go on sa maturizatt smug nu se lasa pacalita`winking de orice zdreamtsa care ii apare`n cale winking

Abia smug astept ! Sa cresti mai :* mare >J Sa fugim :-s de politsie J) .Sa purtam day dreaming ochelari de soare b-) Sa nu se smug vada J`starea de tranzitiiie >:d<

O vezi doar pe eaaa smug, da semne ca ar vreaaaa batting eyelashes ;x...

Baieti, atentie se invarte pamantul! ne intOarcem mereu la voi ... doar cu gandul !winking

Cum ai putut sO lasi sa plece? Cand sti ca te iubeste oh go on ...

Hai fa pasi`love struck `DOare dar trece`happy sunt sigura de asta`puppy dog eyes

Te iubea, chiar te-a iubit candva ! Priveste`o dar stai departe de ea. winking

Nu mai contezi pentru mine.eu si tu ? nu.eu si atat :*`

Sa o privesti, s`o vrei si sa n`o poti avea, e mica, speciala, e tot ce ai vrea. ;x

pr0mit ca 0 sa invat sa fiu rece. asa, pur si simplu, ca tine happy .

Nu e o păpuşă să O manevrezi cum vrei. asta mică are în cap o mie de idei ;x

Vrei să`ţi spun ce gândesc` ?! N`am cum să te minT ! Dar ştii` ? SentimenteLe nu se spun ! Ele se simt` love struck [ day dreaming` love struck

sa tac,nu pot ! nu port nici botniţă nici lesă.Taci tu,prinţesă !

"Deshi are 13 ani are perversiuni majOre love struck"

"Tacticile tale nu-mi plac,Nu-mi plac lacrimile tale care-mi fac tricoul praf. Nimeni nu poate sa ma domine! Retine! Faci atatea planuri, nu ma include."

Nuu` sunt 0 sfanta da nici 0 bagaboanta, respect pentru baietii` care stiu` s` pretuiasca 0 fata

Zambeste mereu` . chiar daca ti`e greu . chiar daca te doare . zambeste si fi tare`!

Nu sta p ganduri,spune`le verde`n in fata`.ca n`ai nevoie de cei care te fura in viata`! []`

Sh s`au spus multe v0rbe rele despre noi . *** la toti care auu vrt s` ne traga inapoi!

te-am ales` p Tne` :-x` pentru ca` tuu` talk to the hand` Erai Diferit` :]` ♡` Pt ca` :*` tu` Erai` talk to the hand` Ceea` c mi-am dorit` day dreaming` ♡`. →` [ Te` iubesc` :-x` ]

Unde sunt eu e si el, s` stie ! LoOmea s` stie, il iubesc la nebunie Hai zdreants0 iesi in fata, dai tuu` pofta d` viata Arunca gesturi d` tarfa din tine, suge`0 cum stii` tuu` mai bine Te ia cu el, tuu` ai vrut, dar el se pisha` pe tine, si m` alege pe minee3`!

Ee eXcact love struck ca 0o Sstea!;x,Oo veSzi doar talk to the hand cand vrea oh go on ,D`aia esti :* nebUun duPpa eaa! talk to the hand`.["

"●Ea` e` Barbie `:X altele `vor `sa `o `imitetalk to the hand `La c`at `de `scumpasurprise3 `este Barbie!happy `Nu `prea `isi `pot` permite happy! ●"

"º• ` Ca amintire ` smug ღIti las ` smug Un autograf ` :]● talk to the hand Semneaza ` smug " domnisoara ` :* Care te-a smug ` Dat :* Peste cap ` smug ♡ ` ! ""

ღ ` Imi pare Rau ` :] ● ` Ca te-am Crezut :* ` Ca te-am Iubit ` love struck Cum am Stiut ` :* ♥ ` Credeam ` talk to the hand in Tne ` si In noi love struck ` → ` Visam ` o Viata :] ` Doar in Doi ` love struck ` ♥ `!"

Imi Placee ` smug ● Sa Fac ` love struck tot ` ღ Ce`mi trece ` talk to the hand ` Prin Cap smug ` → ` fara Regrete ` :* Fara Sentimente ღ ` love struck ` Bine :* ` Sau Rau ` smug O fac In ` :* Felu ` Meu smug ●"

` Nu merita` ;] !`ღ` Tu` suferi` talk to the hand` Si` smug Vrei sa Fie` bine` love struck` ●º•`.→` In timp c Lui` love struck` Nici Nu`i talk to the hand` pasa` d Tne`

→` Nu stiu` ;|` ce Sa` mai ZicC` :]`●` Se vede` ;;]` Clar ca-mi Lipsesti` :-x`ღ` Si`mi vine` :]` sa mor` :-x` •º`ca `Tuu` day dreaming` nu Mai esti` day dreaming`

Decat ` o Drag0stee ` love struck Ce ` nu mai ` Are r0st ♡ ` Mai bine ` Sa uitam winking ` ● ` Ce intre ` noi love struck a Fost ` oh go on . ღ

→ Chiar`:* daca`º Iti Gresesc` smug ●•`ღ` Chiar` daca Sunt smug ` m0mente` talk to the hand cand` :* Iti lipsesc`º love struck ♥`Sa nu uiti` love struck`º■º Ca` :* te Iubesc` love struck` ღ`!º•

νєzι υн ∂яαgα` winking`0 ƒι ѕтαт ѕι ¢υ тιηє`:»`...ѕѕтуυ ¢'α αяѕ0 ѕι ¢υ αℓтєℓє `hee hee` ∂αя νєzι υн.`:ρ`.єℓ αяє 0 ƒαтα`batting eyelashes`...ѕι ρєηтяυ єℓ ƒєтιтѕα ℓυι`:»` є ¢єα мαι ιмρ0ятαηтα :χ!

Dar ochii ei nu mai vorbesc
Ea ca pe o lacrima m-a sters

Deviza lumii mele este: zâmbeste si ataca, triseaza si câstiga

Eu n.am nicio grija.grija mea o au altele!

Am invatat ca dreptatea mi-o fac eu ,trec peste tine daca nu am incontrobatting eyelashes

Trec drept prin viata,si sunt mandra de trecut.

crede`ma, niciodata n`am vrut sa ti se prabuseasca lumea din cauza mea.blushing

Inca te uiti la poze, de mult facute. Si realizezi ca-s doar amintiri pierdute winking

♥ Ezita sa crezi ca viata e trista love struck!Sunt lucruri frumoase ce stau inca pe lista blushing. ♥

♥ Dar esti departe! Te vreau aproape love struck! ♥

♥ Potzi sa ajungi repede sus! Cu un compromis in plus smug! ♥

●Poţi să uiţi de prietenii cu care ai copilărit . Cu care-ai împărţit clipe frumoase şi ai zâmbit .
●E alegerea ta atunci când te faci că plouă . Când îţi schimbi înfăţişarea cu o haină nouă .
●Poţi să uiţi de tine şi să te-nneci în alcool . Ştiind că sufletul nu se vïndecă c-un paracetamol.
●Nu tac,nu mă prefac,nu o să-i satisfac . Pe cei ce îmi pun beţe-n roate, pot să-i scuip în cap.
●Ai fost pe rând posesiv, gelos, orgolios, indiferent şi, logic, într-un final, un prost.
●De ce să spunem "lasă" când ar fi multe de zis . Sau să facem la fiecare pas un compromis ?!

●Cand zic ca nu imi pasa mint, ca stii ce simt . Ca stii tot ce gandesc !
●Toţi te iubesc că vor doar să te f**ă !Eşti tare fat'o ! Cea mai mare paraşută!
●Reţine: Nici eu nu sunt ca ea ,dar nici ea nu e ca mine !
●Esti departe de mine, si te port mereu in gand. Dar cu gândul că te voi revedea în curând !
●Că știi că clipele dulci, uneori se transformă`n venin !
●De multe ori ma trezesc ratacind spre cararile amintirilor cu sufletul infipt in nori... Ce'mi deseneaza aripi si imi soptesc "Chiar ai crezut ca poti sa zbori?"
●Nu mai vreau să cred într-o iluzie. Nu mai vreau să trag nici o concluzie !
●E simplu să spui: "Asta e viața!" . Am avut senzația că pierd, nu-i nimic e doar senzația.
●Cândva de mult eram doar doi copii îndragostiți. Cândva de mult eram noi doi și eram fericiți .
●Mi-e greu să plec dar trebuie să o fac. Cred că e un lucru care ți-ar face pe plac .
●Ai plecat, e vina ta. Tu ai ales.
Sper sa-ti placa! fundita plz happy