| DeCeMaiContează a întrebat:

Hey.Luni am dat teza la istorie,si dupa cum v-am mai spus, sunt in situatie de corigenta.Aseara am visat ca am luat 8 in teza, si eu ma astept sa iau mai putin de atat.Inseamna ca voi lua nota mare sau nota mica? straight face Ma gandesc tot timpul la asta, mi-e foarte frica ca nu o sa iau macar 5 si ca voi ramane corigent crying La teza ne-a dat numai o singura intrebare, a carui raspuns era de doar 5-6 randuri, dar profesorul a zis sa scriem tot ce stim despre acea lectie asa ca am scris 17 randuri.Insa el a zis ca putem scrie 2 pagini fara nicio problema,si eu am scris doar una(ma rog, mai aveam cam 6 randuri si umpleam o pagina) sad Dar oricum, nu vreau sa ma abat de la subiect.Deci,ce inseamna visul pe care l-am avut?

2 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

Nu conteaza cat ai scris, conteaza ce ai scris. Cat despre vis, e doar un vis, vine din subconstientul tau si nu inseamna nimic altceva, decat ca te gandesti destul de mult la teza.

| ovidiu123432 a răspuns:

Pai uneori visurile devin realitate (unele), daca ai noroc probabil vei lua 8 daca nu vei lua mai putin