| larisa_4192 a întrebat:

Hey:*m-am combinat cu un baiat care il cunosteam de foarte mult timp, crezand ca asa il voi uita pe baiatul de care imi place(baiatul pe care il plac este coleg cu mine de clasa), dar el nu ma place pe minesadmi-am dat seama din comportamentul lui.Problema este ca nu cred ca pot sa mai fiu cu nimeni din cauza lui, il plac prea mult dar din pacate nu pot fi cu elsad. De aceea m-am gandit sa pun capat acestei relatii care am inceput-o cu acest baiat pentru ca nu tin la el si nu are rost sa stau langa o persoana la care nu simt nimic pentru ea.Cum credeti ca ar trebui sa ii spun prietenului meu aceasta decizie pe care am luat-o? sau ar trebui sa mai stau putin timp cu acest baiat, poate o sa ajung sa tin la el.Am nevoie de sfaturi de la voi:X

1 răspuns:
| shineing a răspuns:

Nu ai facut o miscare prea inteligenta sa te bagi cu baiatul asta daca nu il placi. Daca tu nu te simti bine alaturi de el nu are rost sa continui. Cat despre colegul de clasa, hmmm, ai putea sa te distrezi cu el si sa glumiti, sa-i arati ca ai o personalitate placuta si sigur o sa inceapa sa simtafluturasi cand te va vedea.parerea meahappy