| MonsterBunny a întrebat:

Hey. M-am decis sa imi fac noua camera in stilul punk sau rapp dar nu prea am ideei in alegerea mobilierului si decorarea camerei in acest stil. As fi foarte recunoascatoare daca mi-ati da idei sau chiar poze in acest gen. Multumesc mult!

1 răspuns:
| oanastefana a răspuns:

Buna,

Poti sa iti vopsesti peretii intr-o culoare mai inchise, sa spunem o nuanta de gri si sa iti faci tavanul rosu. Iti poti pune poze cu artistii rap favoriti, iar ca mobilier alege lucruri simple, o canapea rosie sau neagra extensibile, un birou alb etc. Ca lenjerie, poti folosi ceva de genul acesta http://arch9.okr.ro/auctions/2009/04/23/238497679-145077-500_500.jpg.