| XByancaElenaX a întrebat:

Hey!
M-am plict in casa ba la calc si eu ies doar cateva zile pe saptamana afarabig grin
adica wekend si vineri adineauri ma invitat o priet afara i-am zis aha ies blabla...si cand colo ma tradat a iesit cu cea mai mare rivala a mea adica mau chemat la interfon tacataca...trece timpul si nuh prea intelegeam ce zic faza e sa trec la subiect ma simt foarte NASPA in momentul de fata adica isi petrece timpul cu ea daca ieseam acum nu m-as fi simtit de minune\ adica domne mi-a zis sa trec la ea dar nu ea iese cu vaca aia handicapata(scuzati injuraturile)
Funda celui care ma ajuta sa trec peste aceasta plictiseala si acesti nervi x-( x-(
Funda+vot

Răspuns Câştigător
| cristina_8819 a răspuns:

Parerea mea este ca fata asta de care vorbesti ca te.a scos afara nu iti e prietena adevarata si ar fi preferabil,spre linistea ta sa o scoti din gr tau de prieteni, politicos, pur si simplu nu o mai baga in seama.o sa isi dea seama de ce a facut funda?