| anonim_4396 a întrebat:

Hey! ma ajutati cu un raspuns urgent,please? deci: daca vreau sa comand un produs cosmetic,de pe un site strain (din UE),ce taxe trebuie sa platesc? cei care ati mai facut astfel de comenzi,sau care stiti,va roog, helm me!

1 răspuns:
| mixxjim a răspuns:

Doar transportul, in cazul in care livreaza in Romania happy incearca sa afli dinainte cat costa transportul, ca de multe ori e mai scump transportul decat produsul/produsele comandate