| menUU a întrebat:

Hey...ma ajutati va rog? Lam sunat, si eu i-am zis ca de ce nu a vrut sa stea cu prietena mea?(pentru ca eu si prietena mea i-am facut o farsa, si am pus-o pe fata asta sa se dea la el, si sa ii sp ca sa iasa in oras si din astea, dar el tot zicea ca nu vrea sa iasa cu ea in oras ca vrea sa iasa cu mine ca ii e dor de mine)si el a zis:"ce, imi place mie de ea?, nu imi place de ea, mie imi place de tine" big grin...si el a zis ca ma suna cand ajunge in slatina, de la tara ca sa iesim in oras, si scuza-ma a ajuns de la 4 in slatina, si nici la 8 nu ma suna? e chiar absurd tipu'? chiar nu stiu ce sa mai fac! si nu imi doresc sa il uit!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Poate ca atunci cand a ajuns acasa a fost prea obosit ca sa mai aiba sufiecienta energie pentru a iesii in oras. Stii cum e, cand ai un drum catusi de lung cu masina sau autobuzul sau cu ce se duce el, de obicei revii acasa cam obosit si fara chef de a iesii undeva, mai degraba sa faci o baie si sa te intinzi in pat la televizor decat sa iesi in oras, stiu din propria experientahappy, eu zic sa-l suni tu si sa-l intrebi ce s-a intamplat de ce nu te-a sunat, el iti poate da un raspuns mai corect si mai complex decat noi. Deci suna-l si intreaba-l. Succes!:*

1 răspuns:
| Gentiana a răspuns:

Hey,ce mai astepti? Suna-l tu si incearca sa porti o discutie cu el, despre tema asta.Succes!