| EuTeIubesc a întrebat:

Hey.ma cam enerveaza ceva.cand pun niste copii, oameni, ce. or fii:)), cand cineva de trebuie pune o intrebare pe TPU, se trezesc altii care se cred mai destepti si le vorbesc cu nasul pe sus; chestii gen"vai draga", sau "vai fetito, esti nebuna?!". pur si simplu se cred mai mari si tari, dar de fapt nici nu stiu ei cine sunt.parerea mea e ca toti suntem egali pe site, si ar trebui sa ne ajutam unii pe altii, nu sa ne dam noi marii si tari.
intrebarea mea e pentru astia"beton": dc faceti asta? va face placere sa va dati mai mari? sa ii faceti pe altii sa se simta nasol? asta urmariti? asta >vreti? gen lory81 sau answe8-|
http://www.TPU.ro/......-intre-in/
chiar asa ati ajuns?

Răspuns Câştigător
| Reanna a răspuns:

Ai mare dreptate

1 răspuns:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Da,ai dreptate.
da` unii asa sunt.