| didi_9889 a întrebat:

hey:* ma intrebam daca ma puteti ajuta cu un sfat.imi place de un baiat si nu stiu cum sa dau de id lui. tinand cont ca parintii nostri sunt prieteni de familie.si nu pot sa indraznesc.

3 răspunsuri:
| Angel_5977 a răspuns:

Incearca sa il ceri la un amic de a lui, sau pune o prietena dea ta sa ii ceara

| Bubbles a răspuns:

Pai incerca sa afli la ce sc e... apoi sigur ai niste prieteni sau cunostinte la scoala aceea... apoi ii cei prietenei tale sa faca rost d id

| didi_9889 explică:

Eu stiu la ce liceu e si pe fiecare baiat pe care il cun din acelasi liceu spun ca nu il cun dar eu crd ca nu e adv sau poate nu vor sa-mi dea id lui