| didi_9889 a întrebat:

Hey ma intrebam daca ma puteti ajuta cu un sfat.imi place de un baiat si nu stiu cum sa dau de id lui. tinand cont ca parintii nostri sunt prieteni de familie.si nup pot sa indraznesc

1 răspuns:
| Biia a răspuns:

Pai, asta mi se pare un avantaj.Cand va mai intalniti(chiar si cu parintii cu voi)poti sa'i spui ceva de genul:
"Heyy, da'mi si mie id tau, poate mai vbim... tinem legaturawinking".
Nici unul dintre parintii nu va zice nimic ca voi vreti sa mai vorbiti.De aici te descurci, doar esti fata mareoh go on.
Take care!kiss