| xoxooo21 a întrebat:

Hey. Mi-am luat spuma nuantatoare de culoare rosie (sunt satena) si nu s-a colorat deloc in rosu laughing acum sunt bruneta laughing straight face. Imi poate spune cineva daca samponul nuantator se poate gasi la farmacie si cat ar costa :-s?

2 răspunsuri:
| mara_8999 a răspuns:

Buna.Samponul il gasesti la un magazin cu plastice nu neaparat la farmacie si costa in jur de 8 lei.
P. S: si eu sunt satena si la mine samponul a prins foarte bine( prea bine as putea spune)

| mara_8999 a răspuns:

Buna. Samponul il poti cumpara de la un magazin cu plastice si costa in jur de 9 lei.
P. S. Si eu sunt satena si la mine rosul a prins foarte bina (prea bine as putea spune)