| anonim_4396 a întrebat:

Hey! ^_^. N-am incredere deloc in mine. nu stiu ce sa mai facstraight face! ma consider o ciudata. prietenii imi spun ca sunt o fata puternica. ca nu pun suflet in nimic cand de fapt nu e deloc asa... doar par straight face! N-am incredere in mine nici 1% straight face Sfaturi? :

Răspuns Câştigător
| rororawr a răspuns:

Si eu eram tot in situatia ta! Dar, acum de fiecare data cand simt asta imi spun ca este un sentiment gresit, ca sunt o persoana importat si asa si este fiecare persoana este importanta! Daca prietenii tai nu isi dau seama ca pui suflet in ce faci nu e asa grav.Important este ca sti tu! Crede-ma ca esti o persoana importan-ta.Acum gandeste-te daca nu esti tu cum ar fi.Si nu te gandi ca ar fi mai bine! Chiar daca de exemplu faci greseli, este ceva NORMAL toata lumea greseste, dar gandeste-te la lucrurile bune.Sunt sigura ca ai multi prieteni carora le-ar parea rau daca te-ar pierde.Chiar daca nu au aratat asta. Poate nu si-au dat seama asta inca. Poate nu isi vor da seama doar in momentul in care te vor pierde.Asa ca, esti o persoana buna.Sa iti spun ceva:faptul ca ai pus pe TPU aceasta intrebare, inseamna ca te preocupa, ca pui suflet in asta.Trebuie sa iti creezi neaparat o stare de mandrie personala! Dar sa nu cumva sa treci in extrema cealalta, sa nu fi prea mandra de propria persoana.Asa ca eu iti urez mult succesbig grin!

1 răspuns:
| rororawr a răspuns:

Buna Oanaaaaa^^.Nu pot sa iti trimit mesaj cu id-ul meu fiindca nu ma lasa TPU sad. Poti sa imi trimiti tu cu id-ul taubig grin?:X