| scump3tea a întrebat:

Hey nici nu stiu a kita oara postez intrebarea, nimeni nu ma ajuta? Sint si eu o fata disprerata din dragoste! Stiti voi intrebarea asta da vam ascultat am inceput vorba cu el, daca nu stiti stuatia uitati-va la intrebarea precedenta adica asta >-------http://www.TPU.ro/adolescenti/buna-cand-aveam-9-ani-veri sorul-prietenei-mele-venea-in-vizita-la-ea-la-noi-in-sat -in-weekend-vacanta-mie-imi-placea-de_4/. Deci am intrat pe mess si i-am scris:Eu-Buna Sergiu, ce faci?

EL-Salut Gaby(asa ma cheama)Ce ma bucur sa te revad dupa atitea ani! Ce fac, ma joc in cs. Tu?

EU-nimic interesant, ascult muzicaa, vb cu prietenii pe mess.

Dupa care nu mai scrie nimic.Chiar nu il intereseaza? Ce sa fac?

1 răspuns:
| MissmysteriousS a răspuns:

Eu cred ca il intereseaza deoarece daca nu il interesa nu te baga in seama, incearca sa ii mai pui o intrebare si cu siguranta iti va raspunde la loc, altceva nu mai pot sa-ti spun depinde doar de tine