| scump3tea a întrebat:

Hey nici nu stiu a kita oara postez intrebarea, nimeni nu ma ajuta? Sint si eu o fata disprerata din dragoste! Stiti voi intrebarea asta da vam ascultat am inceput vorba cu el, daca nu stiti stuatia uitati-va la intrebarea precedenta adica asta >-------http://www.TPU.ro/adolescenti/buna-cand-aveam-9-ani-veri sorul-prietenei-mele-venea-in-vizita-la-ea-la-noi-in-sat -in-weekend-vacanta-mie-imi-placea-de_4/. Deci am intrat pe mess si i-am scris:Eu-Buna Sergiu, ce faci?

EL-Salut Gaby(asa ma cheama)Ce ma bucur sa te revad dupa atitea ani! Ce fac, ma joc in cs. Tu?

EU-nimic interesant, ascult muzicaa, vb cu prietenii pe mess.

Dupa care nu mai scrie nimic.Chiar nu il intereseaza? Ce sa fac? Nu as vrea sa ii scriu chiar acum ca il plac.

2 răspunsuri:
| Fdstra a răspuns:

Pai nu-i scrie ca-l placi, da-i sansa sa ti-o spuna el, sau macar sa afli daca simte ceva pentru tine.Si cum sa-i dai sansa...thinking Fi tu cea sociabila,cand te intreaba ce faci,raspunde-i astfel incat sa iti scrie ceva,de ex,referire la cum ai raspuns mai sus:"Eu ascult muzica,vb cu prietenii, as vrea sa fac ceva mai interesant, dar nu gasesclaughing" poate iti da o idee.au gandeste-te la niste raspunsuri sub care se ascund intrebari, astfel vei prelungi discutia si poate, poate iti dai seama daca-i pasa sau nuthinkingthinking

| SHPP2win a răspuns:

Asta cred ca iti dai sema de una singura
nu a mai scris ca juca cs
cred ca e mai bine sa il inviti undeva
daca nu raspunde incearca cu buzz buzz si iarasi buzz
daca iti da igg fa-ti alt id da add la id lui si iar buzz buzz buzz
ultima parte nu e asa de reala ca eu nu as face-o
cel mai bine ii spui ca il placi dar nu pe mess
bafta multa