| scump3tea a întrebat:

Hey nici nu stiu a kita oara postez intrebarea, nimeni nu ma ajuta? Sint si eu o fata disprerata din dragoste! Stiti voi intrebarea asta da vam ascultat am inceput vorba cu el, daca nu stiti stuatia uitati-va la intrebarea precedenta adica asta >-------http://www.TPU.ro/adolescenti/buna-cand-aveam-9-ani-veri sorul-prietenei-mele-venea-in-vizita-la-ea-la-noi-in-sat -in-weekend-vacanta-mie-imi-placea-de_4/. Deci am intrat pe mess si i-am scris:Eu-Buna Sergiu, ce faci?

EL-Salut Gaby(asa ma cheama)Ce ma bucur sa te revad dupa atitea ani! Ce fac, ma joc in cs. Tu?

EU-nimic interesant, ascult muzicaa, vb cu prietenii pe mess.

Dupa care nu mai scrie nimic.Chiar nu il intereseaza? Ce sa fac? Nu as vrea sa ii scriu chiar acum ca il plac.

1 răspuns:
| Maria250397 a răspuns:

Hmm...stiu povestea ta cu mutatul la acelasi liceu.Pai sa vedem.Ai zis la un moment dat ca iti viziteaza facebook-ul. Poate e interesat dar nu vrea sa arate asta sau nu stia ce sa vorbeasca cu tine sau despre ce(nu avea subiecte). Data viitoare lasa-l pe el sa intre pe tine...Sa vedem ce face.Fii si tu dezinteresata happy