| scump3tea a întrebat:

Hey nici nu stiu a kita oara postez intrebarea, nimeni nu ma ajuta? Sint si eu o fata disprerata din dragoste! Stiti voi intrebarea asta da vam ascultat am inceput vorba cu el, daca nu stiti stuatia uitati-va la intrebarea precedenta adica asta >-------http://www.TPU.ro/adolescenti/buna-cand-aveam-9-ani-veri sorul-prietenei-mele-venea-in-vizita-la-ea-la-noi-in-sat -in-weekend-vacanta-mie-imi-placea-de_4/. Deci am intrat pe mess si i-am scris:Eu-Buna Sergiu, ce faci?

EL-Salut Gaby(asa ma cheama)Ce ma bucur sa te revad dupa atitea ani! Ce fac, ma joc in cs. Tu?

EU-nimic interesant, ascult muzicaa, vb cu prietenii pe mess.

Dupa care nu mai scrie nimic.Chiar nu il intereseaza? Ce sa fac? Nu as vrea sa ii scriu chiar acum ca il plac. Funda! Ce sa ii mai scriu?

Răspuns Câştigător
| daiana15 a răspuns:

Pai nu inseamna ca nu il intereseaza. poate ca si el te place si la fel ca tine nu mai stie ce sa te intrebe confused. te-ai gandit la intrebarea asta?smug eu zic ca nu ar trebui sa te grabesti. gaseste subiecte interesante de vb, cheam-o pe prietena ta mai mult pe afara dar cand vine sa vina si cu varul ei smug si asa va veti vedea si mai mult. la un momentdat cand esti sigura ca si el simte ceva pentru tine zi si tu ca il placi si ca ai vrea sa fii impreuna cu el. trebuie sa ai mult curaj deoarece in viata fara tupeu nu castigi nimic. mai mult faci" un pas inainte, si doi inapoi ". sper sa te fi ajutat si daca da te rog da-mi fundita :O3.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ca vrei sa te vezi cu el.

| Oάηά a răspuns:

Pai nu ar trebui sa te grabesti.il mai intrbi ce mai face? ce mai zice? cum o mai duce... dupa poate va dati chiar intalnire si mai discutatiwinkingdaca totul va merge bine intre voi... celelalte vor veni de la sinewinking succes:*