| ingerash_6577 a întrebat:

Hey. Nu stiti cand se ia vacanta de vara? E urgent:p. Funda :p

5 răspunsuri:
| L3xxx a răspuns:

Pentru cei care sunt in clasa a X-a pana intr-a XI _a terminati pe 22 iunie
cei ce sunt in clasa a XII_a termina pe 8 iunie k au de dat bacul happy

| PustoaicacuochiiCaprui a răspuns:

Buna. L3xxx. toti iau in aceeasi data. luam pe 23 iunie. si incepem scoalaa pe 10 septembrie

| HellDraK a răspuns:

In Bacau se termina vacanta pe 16 ianuarie!

| flory9787 a răspuns:

23 iunie big grin

| sasukeady a răspuns:

Vacanta de vara se ia pe 23 Iunie 2012, pentru ca Vacanta de Iarna este cu o saptamana in plus, nu va mai fi de 2 saptamani si vacanta de primavara cu o saptamana in plus, nu o sa mai fie de o saptamana. Si incepem alt an scolar pe 9 Septembrie 2012