| RockStar a întrebat:

Hey nu stiu ce sa mai spun sincer. sunt "pic" suparata straight face.
nu inteleg de ce LUMEA se baga in viata altora fac tot posibilul sa faca rau la altul straight face.
Acum cred ca persoanele acelea sunt fericite ca ne-am despartit oh go on.
Infine :-

2 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei! Lumea e idioata. Normal, oamenii sunt tare multumiti atunci cand te vad suferind. In loc sa vina sa-ti dea o mana, te imping de la spate cu un sut in fund. pur si simplu, sa nu-ti mai pese. Vei pierde o groaza de persoane in viata dar unele chiar nu te merita. Bafta!

| AndyIQ a răspuns:

De dese ori ele inceraca sa iti fac rau din cauza ca se ofenseaza (le e ciuda pe bunurile tale ori altceva) iar dupa ce fac rau sunt fericite ca te simti tu rau, cum spun altii eu ma simt bine cand se simt altii rau, dar ce pot spune razbunate pentru si vei fii fericit un moment ori iarta si vei fii fericit toata viatabig grin