| Ana-Ionela_Andrei_1998 a întrebat:

Hey nu stiu cum sa ii mai spun iubitului meu! i.am spus pana acum ursulet, sufletzell mic, iubire, iubi, gurita mica, ursuletul meu, scumpete mica, scumpitzell, ingeras, viata mea, iubirea mea, ingeras mic sau ingerashul meu, gurita, iubire,... si nu mai stiu ajutati-ma dar fara dovlecel piticot si alte chestii din astea patetice ok vreau sfaturi de la cine se pricepe mai bine! primele sfaturi despre cum sa ii mai spun iubitului meu dar frumoase bine inteles va primi funda iar celelalte vot!

19 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Iubirici,Boo[iubitel/iubitica in engleza]
bbelushu meu
sufletelu meu
blegutsu meu
iubs
beib
buze
suflet
puiuts
Iubithuu`

bithuu`

Yubb`

Bubby (yubby bubby)

beibb`

piss`

pissu`
Chestiuţă
iubi

bitu

iubitul

iubirea mea
iubirica
iubitel

si acum asa cum s il alintismug

sufletzellove struck

viata mea

inima mea

ingeras

scumpule

dolceata

pui

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru onasis1961):

''Blegutsu meu'' :*
laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Noooo, " Chestiutza" e mai misto rolling on the floor auzi la el chestiuta

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar tu, stimabilule, cum îi zici muierii tale?

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Hmmmm, raposata sad

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, nu am zis bine!
Iartă-mă!
Cum le spui muierilor tale?

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Eu nu le spun, ele imi spun miewinking

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru anonim_4396):

Un Don Juan nu își alintă cuceririle?

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

eu nu sunt Juan, m-ai scufundat, eu mi-s Don Quijote de la Mancha

| meseriasul88 a răspuns (pentru onasis1961):

Faza cu chestia e tare... Auzi cica chestie! ()

suntserios
| suntserios a răspuns:

Zii uai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crinule.

| dulgherunicu a răspuns:

Spune-i simplu BAI PUTA sigur o sa-i placa

| onasis1961 a răspuns (pentru dulgherunicu):

Cum să-i zică aşa! Se supără, că el e ditamai p***!

| Lysander a răspuns:

Măcar ţi-ai dat seama şi singură că-s patetice... aproape că am făcut diabet citind dulcegăriile astea.

| мızυκı a răspuns:

Mi-a explodat retina la citirea chestiilor ăstora.
Mă bucur că măcar ai recunoscut că-s patetice, nu te mai strofoca să fi falsă și numește-l cum simți tu nevoia. Nu-ți trebuie 5000 de expresii de genul acesta ca să-ți arăți "afecțiunea„

| Fax a răspuns:

Ai incercat sa-i spui pe nume? prea multa dulcegarie da in penibil si strica

| cOoKieNeRd a răspuns:

Bietul, bieetul baiat.

Baietii urasc sa fie alintati asa.

Da numele lui ce are O_O?

Cred ca daca as avea un iubit si mi ar zice vreuna din prostiile astea l-as plesni : ))

| yssabela23 a răspuns:

Vaaaaaaaai! pai cum poti sa ceri sfaturi pentru asa ceva? ori il alinti tu, cu ce simtii tu in acel moment, ori iei caietul si citesti ce ti-au soptit altii? nu e frumos! inseamna ca tu tot ce faci intrebi pe altii.nu vreau sa te intreb si ce alte sfaturi ai mai cerut sau o sa ceri sad fii naturala, fii tu si atat. nu cred ca el va fi fericit cu ce ii zici tu, stiind ca de fapt ai fost invatata de altii ce sa zici.mai ok s-ar simti daca ar sti ca ii zici "iubitule" (de ex) dar vine de la tine din inima! parerea mea.