| RockStar a întrebat:

Hey, nu stiu cum sa incep deoarece nu sunt in apele mele straight face, ma simt deparca as muri in acesta clipa oh go on.
Azi am fost plecata cu parinti in sat si am intrat pe telefon pe facebook si normal imi apare ca am primit un coment la fotografia cu iubi ( sunt etichetata pe fotografia lui iubi - de pe facebook lui ) si in acel coment scria [ AndreiRusu : Andrei da-mi id tau ]. Normal eu cand am vazut Andrei.Rusu, m-am gandit numai la prosti deoarece inainte sa il cunosc pe Andrei, m-a despartit de un baiat deoarece ia bagat minciuni + imbarligaturi legate de mine straight face. Si nu as dori sa faca din nou aceste chesti deoarece pe mine ma doare enorm, m-ai ales cand ai pus suflet pe persoana iubita nu?
Totusi nu eram asa de sigura ca e AndreiRusu dar am vrut sa ma asigur sa nu cumva sa fac vreo tampenie si sa acuz pe altcineva, am intrebat pe multi pana am gasit o persoana care a spus ca acela este persoana aia ( AR ) decare credeam eu.
Totusi nu inteleg de ce cand vede ca stau cu vreun baiat repede se baga AR sa baga cine stie ce tampeni. ( habar nu am de ce, nu pot sa inteleg :o ); spune-am daca aveam ceva cu el dar nu am nimic deoarece l-am vazut maxim de 5 ori la scoala, lipsea la nebunie laughing, a ramas dar asta e viata lui eu nu pot sa il fortez sa vina la scoala.
Totusi simt si cred ca o sa vrea ca eu si Andrei sa ne despartim, doar nu ii ciuda thinking ca stau cu unu nu cu el :-&. ( e urat frate A.R fara suparare laughing ), sa speram ca nu o sa ii bage minciuni la prietenumiu ca e vai de capul lui, ma provoaca sa il las fara mostenitori, nu rezolv mai nimic dar ma dispera si numai suport straight face. ( a facut odata tot cea facut acum iar straight face? )
Ce credeti ca as putea sa fac sa ma lase in pace si sa imi vad de viata mea si A.R de alui. straight face.
Si sa nu intelegeti gresit : eu nu am stat niciodata cu AndreiRusu si nici nu as vrea doar cred ca are invidie pe mine sau posibil pe prietenul meu.
Sau posibil ca vrea ca noi fetele sa ii lasa-m pe iubiti nostri si sa fim alui. Iluzi frate :O laughing.
Scuze daca am greseli dar nu sunt in apele mele sad. multumesc de raspuns :*.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Probabil, te place si nu vrea sa te stie ca stai cu alti baieti. Zic sa nu pui la suflet, si sa te prefaci ca nu-ti pasa, pentru ca pana la urma va inceta. Avertizeaza-ti si iubitul si viitorii iubiti despre acest tip, ca sa nu cada in capcana lui.
Succes!

| RockStar explică (pentru Adry05):

Hai sa fim seriosi. Ala se crede cel mai mare gagicar din Europa, viseaza are iluzi ca toate fetele sunt alui + e manelist :-&. ( tigan laughing ). Nu ii place sa vada o fata cu un baiat ca repede sare si baga minciuni + te imbarliga pana pici de prost oh go on.
Prietenii lui sunt satuli de el happy deoarece stiu ce fel de om este happy.
Daca ma iubeste asa de mult prietenumiu nu o sa creada tampeniile lui. Oricum prietenumiu mi-a spus despre fosta lui prietena care + il insela, iar amici lui ii spuneau " ma vezi ca aia te inseala. normal el o suna ii spunea unde esti ii baga minciuni aia oh go on. pana la urma nu a avut de ales ca se urase sa auda din gura lumi si merse sa vada daca e adevarat + sa gasit ca totul e adevarat happy. " este mai bine sa te asiguri tu sa vezi daca este adevarat ce spun amici saiwinking. Nu? straight face?
Oricum eu nu am degand sa il insel :o deoarece il ador love struck.winking