| Niiinaa a întrebat:

Hey nu stiu sigur dar cine canta cel mai fain din lume?
sau dintre lady gaga si rihanna?

Răspuns Câştigător
| Zmeura a răspuns:

Pai parerea fiecaruia e diferita de ex daca intrebi un manelist o sati zica un Printesa de aur sau nu stiu si tot asa. Ei bine eu cred ca cal mai bine cant lady gaga decat rihanna. Iar cea mai buna din lume este Beyonce si arata si bine.Pa:*

10 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Rihanna clar:X

| clauss a răspuns:

Daca ma iau dupa premii ar canta lady gaga, nu am stat sa le analisez

| maryy a răspuns:

Rihanna. Poate ca nu iese asa de mult in evidenta prin stilul sau mai 'deosebit', dar totusi imi place mai mult de ea.

Răspuns utilizator avertizat
| zalisa a răspuns:

Ambele is niște...,
tu nu știi ce înseamnă muzică adevărată,
love=love♥

| LoLpoZ a răspuns:

Lady GaGa

| zanazanelor_2049 a răspuns:

Rihanaaaaaa papussa fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rihanna este mai buna ca Gaga. La capitolul voce de cand a aparut si pana acum Rihanna a evoluat foarte mult cat despre, Gaga pot spune ca, canta destul de bine live dar nu am vazut o imbunatatire, in afara faptului ca ne surprinde cu ideiile si costumele sale fabuloase, ( iar eu personal nu mai vad nimic atractiv in imaginatia ei. Pe mine sincera ma plictisit )

| iionelutza a răspuns:

Lady Gaga

normal love struck

| eaesteperfecta a răspuns:

Gaga normal imi place ca are un stil anume
fundalove struck