| L ι ѕѕ є η α ☮ a întrebat:

Hey. Numele meu este Melissa. Stiu suna ciudat. As avea nevoie de niste prescurtari/porecle pentru numele meu. Pentru a'mi fi mai usor la alegerea unui nou id, unui nickname. etc. Thx.

Răspuns Câştigător
| smilerz19 a răspuns:

Pai poti incerca.
Mel.
Melis.
Lil Mel (= Micuta Mel)
Lissa.
Lizz. sau Liss.
Melicious. ( vine de la Delicious. )
Pai cam atat imi vine acum in cap. Daca imi mai amintesc, revin. Sper ca am ajutat.

8 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Eli, Missa, Lia

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Buna!love struck
Mely love struck
Lissalove struck
Lizlove struck
Lizulove struck
Melalove struck

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Mely, Melix, liss, lissa

| Psycho a răspuns:

Mellisa? ce tare.chiar imi place.imi plac persoanele care nu au nume asa de comun.toata lumea tot maria, ionut, alexandru, andreea, alina, cristi si tot de astea. rolling eyes nu suna ciudat.suna foarte fain.
pai de ce vrei sa-ti faci id cu porecla/prescurtare? poti folosi linistita numele "melissa" in id. tongue parerea mea.

Răspuns utilizator avertizat
| ?! a răspuns:

Pai... poti incerca Mel.
Pe mine ma cheama Cecilia si prescurtarea este Ceci.
Sau poti incerca si Lissa. :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Meli, Lissi, Lismel, Melis, Sameli.

| JessicaErika29 a răspuns:

Buna si numele meu este tot melissa si mie mi se spune Melli