| Dumitritsa a întrebat:

Hey. o intrebare despre Cristina(Anca) si Vlad din pariu cu viata... credeti ca deja au facut dragoste? ))) daca se intilnesc.

5 răspunsuri:
| XoXo4you a răspuns:

Pai te referi in realitate sau in film.In film nu au facut pentru ca Vlad zice ca Anca e prea mica.In realitate... poate au facut

| Geo17 a răspuns:

In filme nu se face dragoste adevarata!
In realitate aia e doar o copila aiurita... din cauza HORMONILOR!

| AndreeaFarasperante a răspuns:

Nici in film, dar nici in realitate... Vlad nu este impreuna cu Anca decat in film...

| kyara10 a răspuns:

Nu au facut nici in film nici in realitate

| Done_Diana_Corina_1997 a răspuns:

Doamne fereste...ati innebunit de tot...