| anonim_4396 a întrebat:

Hey. O sa am o surioara, peste 2 luni. Parintii mi-au incredintat sarcina de ai pune un nume. Spuneti cat mai multe idei! funda la cele mai multe! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Pai: Ana-Maria, Andrada, Andreea, Ioana, Elena, Mihaela, Nicoleta, Lavinia, Andra, Bianca, Laura, Stefania, Cristina, Georgiana.

Sau altele care imi plac mai mult: Sofia, Ariana, Deliana, Diana.

| anonim_4396 explică (pentru LolaLollita):

Imi plac numele complexe, noi, frumoase, simple si dragute. stii ceva de genu? daca da spune-mi si iti dau funda! si astea sunt dragute, dar mai vreau ceva...

| LolaLollita a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai am cateva idei: Evelina, Isabela, Isaura, Tania, Nina, Cassandra.
Poti sa te uiti si aici putin: http://www.qbebe.ro/......_norocoase

4 răspunsuri:
| ComatoseWine a răspuns:

Christina,Andra,Ela,Patricia,nume mai putin comune, dar feminine si care nu sunt ciudate.(sau Carmina, mai ciudat).

| anonim_4396 explică (pentru ComatoseWine):

Carmina o cheama pe matusa mea rolling on the floor