| Izza98 a întrebat:

Hey! O sa va explic mai intai ca sa intelegeti ce vreau de fapt! Deci...o prietena imi tot povesteste de ceva vreme despre o cunostinta care are un blog (o pagina proprie unde raspunde la intrebari, posteaza lucruri, da idei...bla bla. Stiti si voi )
Ceea ce vreau sa stiu este in ce consta un blog? ( Adica ce ar trebui sa contina un blog; ce rubrici?)
Si cum pot sa fac si eu unul!? Dau FUNDA pentru cel ai explicit raspuns si cel mai corect?!

1 răspuns:
| 123Stefy456 a răspuns:

Pai mai intai te hotarasti despre ce sa fie blogul. Despre o vedete, despre un sport, despre un eveniment, despre ce vrei. Sau poti sa faci unul cu sfaturi despre viata si alte chestii. Pai acum depinde despre ce este blogul. Daca este despre moda, trebuie sa contina poze cu modele, sectiuni cu nu stiu ce concursuri sau ce-ti trece prin cap. Ideea e sa fie cat mai complex ca sa atraga vizitatori. Si trebuie sa ai cont Google. Eu, cel putin, cu acela mi-am facut blog.