| bybycutza a întrebat:

Hey... ochii mei sunt verzu doar intr-o anumita parte a zilei mai ales seara...in restul zilei sunt verzi capriu .stie candva cum as putea sa ii fac sa stea verzi toto timpul?

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eee...asta nu se poatehappy
Dar dc vrei u asta?big grin Lasa ca e bine asa.Trebuie sa te bucuri ca ai niste ochii superbi love struck

| Psihoyounger a răspuns:

Zi-le vreo doua... poate sa te vor intelegelaughing

Lasand gluma, nu prea ai ce le face, decat daca iti pui lentile de contact. Nu ii poti obliga sa se faca verzibig grin

Bafta!

Psihoyounger

cami
| cami a răspuns:

Draga, zii "merci" ca ai vederea buna. Ce-ai nu sti ca "ochii caprui fura inima orcui? "batting eyelashes

| SweetCandy a răspuns:

Nu ai ce sa faci...lasa-i linistiti...happy

| PauLa.M a răspuns:

Si eu am aceias problema happy doar ca ai mei la lumina bat spre albastru. mi se pare ceva foarte frumos si diferit fata de alte persoane nu vad de ce ai vrea sa i lasi doar verzi happy
esti speciala. parerea meahappy
Lasa-i asa

| kitty_8919 a răspuns:

Asta nu o poate schimba nimeni. Eventual iti iei lentile de contact.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dormi ziua si stai treaza noaptea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lentile de contact laughing alfel nu vad cum ai putea sa ii ai verzi tot timpul!
by zui