| Crazyycoffedrop a întrebat:

Heytongue Deci baetii si fetele >:laughing cum va place sa va faceti >parul?: mie imi place la baieti lung dar nu prea si dat cu placa la fete bucle sau intinsbig grinlaughing

Răspuns Câştigător
| Vegah a răspuns:

Pe la 16 ani îl aveam lung (vreo 30 de cm), mi-am făcut dread-uri şi m-am ras în cap fiindcă nu-mi plăceau. Acum am părul scurt, nu prea ştiu cum să explic cum e. Imaginează-ţi-l pe Skrillex cu părul mai scurt şi pe cealaltă parte în loc să fie tuns 0 să fie 1, cam aşa sunt acum. La fete îmi place părul ondulat.

| Crazyycoffedrop explică (pentru Vegah):

:devil)

| Crazyycoffedrop explică (pentru Crazyycoffedrop):

Pfffflaughing dej ama dispera tastatura asta puscatalaughing mnu semnul al aam vr sa il pun asa"smug"

| rutare a răspuns (pentru Vegah):

Voiai sa devi gay de pe atunci?

| Vegah a răspuns (pentru rutare):

Ce întrebare e asta? laughing

| rutare a răspuns (pentru Vegah):

Par lung....eu n-am expernienta in asa cevalaughing

| Vegah a răspuns (pentru rutare):

Dacă tu crezi că dacă ai părul lung eşti automat gay ai ajuns rău.

| rutare a răspuns (pentru Vegah):

laughing.....lung inteleg dar conteaza si ce style abordezi.....si imi imaginez ca nu era chiar cel mai ok

| Vegah a răspuns (pentru rutare):

De ce? Aveam doar părul lung... atât. Îmi stătea ceva gen Mille Petrozza.

| Crazyycoffedrop explică (pentru rutare):

Doamne....eu una ador baieti cu parul lung si dat cu placatonguelaughing

| Crazyycoffedrop explică (pentru rutare):

Da nici lung pan la fundlaughing adica asa pana la gat

| rutare a răspuns (pentru Crazyycoffedrop):

Adica gen emo?

| Crazyycoffedrop explică (pentru rutare):

Cam asalaughing

| Crazyycoffedrop explică (pentru rutare):

Dc?:devil)tongue

21 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Îl las desfăcut, e cam ondulat, nu-mi place, dar nu-l stric cu placa...
La băieți e foarte fain părul lung.

| wforweirdo a răspuns:

Îl las pur şi simplu desfăcut. Sau prins în coadă.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Serios? Aia sunt baieti care isi intind parul cu placa?

| Crazyycoffedrop explică (pentru suntserios):

Poi ce are?laughing

| suntserios a răspuns (pentru Crazyycoffedrop):

Nimica ma intrebam care intarzaie la intalnire. Ea ca trebuie sa se macheze sau el ca trebuie sa isi intinda parul cu placa. rolling on the floor

| Diesoon a răspuns:

Am avut parul lung cam ca Vegah, poate putin mai lung si il faceam cu placa cam o data pe saptamana, poate mai rar.
Am parul des cu fir gros si ceva mai gras asa ca sta cum il pun chiar si fara fixativ (oricum nu folosesc nimic in afara de ceara).
In momentul de fata sunt tuns scurt, cred ca un 2-3 ca a apucat sa imi creasca putin si cu breton lung big grin (sunt des intrebat daca sunt emo).
Urasc parul cret, ondulat da, dar nu cret!