| TheOriginalUser:) a întrebat:

Hey:)parrul meu e saten deschis si as vrea sa ma vopsesc:Ddar vreau un blond mai inchis ceva in genu :Xhttp://cache.gawker.com/assets/images/gawker/2009/07/jen nifer_aniston.jpg cum pot obtine culoarea asta? sau ea are suvite sau e vopsita pe tot parul?;;)

2 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Este parul ei natural. happy Ca sa obtii culoarea asta ar trebui sa mergi la coafor.Nu o face de capul tau ca ar putea iesi un dezastru total si ti-ai distruge parul. Numai un personal calificat ar putea sa iti faca parul asa cum vrei.

| Te besk a răspuns:

E vopsita pe tot parul:X